انجمن تونل ایران پایان‌نامه‌ها را حمایت می‌کند - پایگاه علمی صنعتی معدن پلاس | Maadan Plus

انجمن تونل ایران پایان‌نامه‌ها را حمایت می‌کند

معدن پلاسمعدن پلاسخرداد ۳, ۱۳۹۸8دقيقه2790
انجمن تونل ایران در راستای ارتقای دانش تونلسازی در کشور برای پایان نامه های دانشجویی مرتبط با این فن امتیازاتی را در نظر گرفته است، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آیین‌نامه حمایتی انجمن تونل با ما همراه باشید.
انجمن تونل ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با شرایط زیر از پایان‌نامه‌های دانشجویی حمایت می‌کند:
الف) حمایت عمومی

۱. در اختیار گذاشتن منابع و مراجع موجود در کتابخانه انجمن شامل کتاب های تخصصی مرتبط با تونلسازی، نشریات متعدد داخلی و خارجی، مجموعه مقالات کنفرانس های متعدد ملی و بین المللی، و پایان نامه های موجود در کتابخانه؛

۲. در صورت نیاز به دسترسی به اطلاعات خاص پروژه های تونلی، انجمن امکان برقراری ارتباط با شرکت ها و سازمان‌ها برای همکاری و کمک به جمع آوری اطلاعات را تا حد ممکن برای دانشجویان فراهم می سازد؛

۳. در صورت وجود سوالات خاص یا نیاز به راهنمایی در زمینه های تخصصی انجمن تونل امکان معرفی متخصصان جهت کمک و پاسخگویی را داشته و در صورت نیاز امکان برقراری ارتباط با کارگروه های مربوطه نیز وجود دارد.

ب) حمایت ویژه

۱. در صورت نیاز به همکاری در تعریف پروژه (مشترک)، با توجه به اینکه اساتید راهنما اغلب بسته به امکانات دانشگاه و گروه (از جمله تخصص های موجود، نرم افزارهای موجود، تجهیزات آزمایشگاهی موجود، داده ها و اطلاعات در دسترس، ارتباط با پروژه ها و غیره) موضوع پایان نامه ها را تعیین و تعریف می کنند.

لازم است هماهنگی اولیه در رابطه با موضوع پایان نامه با دانشگاه و استاد راهنمای مورد نظر انجام شود و سپس برای تکمیل جزئیات و تعیین نوع همکاری بین دانشگاه و انجمن تونل ایران، درخواست همکاری و حمایت به صورت رسمی و کتبی از سوی دانشگاه به دبیرخانه انجمن ارسال شود؛

۲. در مواردی که پروژه پایان نامه تعریف و پیشنهاد شده از سوی دانشگاه با اهداف و برنامه های انجمن تونل ایران مطابقت داشته باشد، پس از بررسی، و تایید هیئت مدیره انجمن تونل ایران امکان حمایت مالی از پایان نامه وجود دارد که شرایط آن بسته به پروژه پایان نامه تعیین شده و مورد توافق قرار خواهد گرفت.

در این ارتباط لازم است موضوع پیشنهادی پایان نامه همراه با درج نام دانشگاه، مشخصات دانشجو، مشخصات استاد راهنما و مشاور، و خلاصه برنامه کاری و زمانبندی پروژه پیشنهادی به صورت رسمی و کتبی برای بررسی در هیئت مدیره به دبیرخانه انجمن ارسال شود؛

۳. در مواردی که انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی پیشنهاد شده توسط انجمن تونل ایران، (که در صورت تعریف از طریق سایت انجمن اعلام می شود) از سوی دانشگاه برای پایان نامه مقطع مورد نظر مناسب تشخیص داده شدند و به طور رسمی مورد تایید استاد راهنما و گروه مربوطه قرار گرفتند، انجمن تونل ایران تمام یا قسمتی از هزینه های مرتبط با انجام پروژه را با شرایط مورد توافق بر عهده خواهد گرفت.

ج) تعهدات دانشجویان

دانشجو در قبال حمایت ویژه انجمن تونل ایران موظف به انجام موارد زیر می باشد:

  1. درج نام انجمن تونل ایران در نسخه نهایی پایان نامه به عنوان حامی؛
  2. تحویل نسخه دیجیتال و یک نسخه چاپی از پایان نامه نهایی به کتابخانه انجمن تونل ایران؛
  3. ارائه خلاصه پایان نامه در قالب یک مقاله (حداقل ۶ صفحه) برای چاپ در نشریه تونل؛
  4. ارسال حداقل یک مقاله مرتبط با پایان نامه به نشریه علمی پژوهشی مهندسی تونل و فضاهای زیرزمینی (TUSE).

درباره ما

معدن پلاس با هدف بررسی تحولات علمی و صنعتی ایران و جهان و ارائه مهمترین و تازه ترین رویدادهای علمی و صنعتی و  ایجاد پایگاه جامع داده های معدنی در سال ۱۳۹۵ تشکیل گردید. در این راستا با افتخار، تیمی از بهترین‌های صنعت و دانشگاه را دور هم جمع کردیم تا با همکاری دانش و تجربه, یک پایگاه علمی صنعتی را تشکیل دهیم و نقشی هر چند کوچک در از بین بردن شکاف صنعت و دانشگاه ایفا نمائیم و باعث پیشرفت صنعت معدنکاری در کشور عزیزمان شویم.

تماس با ماخبرنامه


پیوندهای مفید